۶۰ % تخفیفبه مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس سایت بازارایرانی

مورد استفاده 190 بار
شروع تخفیف: 1396/12/09
پایان تخفیف: 1396/12/20
اعتبار این کوپن به پایان رسیده است.
30%

فروشگاه اینترنتی شرکت بازار ایرانی در تاریخ ٩ اسفند ماه ٩٢ آغاز به کار کرد که در مدت چهار سال با استقبال خوب کاربران مواجه شد. از همین رو به منظور قدردانی از کاربران همیشه همراه شرکت، شرایط فروش ویژه به شرح زیر اعلام می گردد.

این طرح فروش که به صورت خودکار بر روی تمامی سفارش های کاربران که از تاریخ  ٩ اسفند ماه لغایت ٢٠ اسفند ماه ٩۶ محاسبه می گردد، شامل کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی شرکت بازار ایرانی می باشد. میزان تخفیف در نظر گرفته شده معادل حداقل ١۵٠٠٠ تومان یا ٣٠ درصد برای سفارش های بیشتر از ۵٠٠٠٠ تومان می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا بیان مشکلات می توانید در ساعات اداری با شماره ٠٠٨٨٨٩٧٧-٠٩٩ تماس حاصل نموده و یا از طریق سامانه پشتیبانی شرکت به آدرس http://support@bazaareirani.com با ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که این تخفیف صرفا در سایت اینترنتی couponha.ir ارائه می گردد. لذا از مراجعه به نمایندگی های سطح کشور به منظور دریافت تخفیف خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد QR لینک فروشگاه

  • کدتخفیف: couponha.ir
  • راهنما: شما با استفاده از کد QR می توانید با نرم افزارهای کدخوان توسط گوشی های هوشمند به لینک فروشگاه مراجعه کنید و سپس از کد تخفیفی که در بالا قرار داده شد نسبت به خرید با تخفیف اقدام کنید.
  • توضیحات تکمیلی QR Code و نرم افزار مورد نیاز...

ads

ads

ads

ads

کوپن ها

عملکرد کوپن ها

وب سایت کوپن ها در تلاش است آرشیوی از تمامی کوپن های تخفیف که در وب سایت های مختلف به مناسبت های متفاوت برای کاربران در نظر می گیرند به کاربران عزیز اطلاع رسانی کنیم که کاربران بتوانند قبل از خرید با جستجو در سایت کوپن ها کد تخفیف را بیابند و از تخفیف لذت ببرند.

QR Code

QR Code couponha.ir
ads
اخبار و اطلاعیه و آموزش ها - آرشیو