راهنمای صفحه اصلی و صفحه دریافت کوپن

با سلام و احترام خدمت بازکنندگان عزیز و ممنونم از اینکه کوپن ها را انتخاب کردید، همان طور مشخص می باشد در این صفحه آموزشی کوتاه از بخش های مختلف یک کوپن ارسال شده توسط شما عزیزان قرار داده و کاربرانی که قصد ارسال کوپن را دارند برای آموزش می توانند به راهنمایی که در پنل کاربری وجود دارد مراجعه کنند.

  • كد تخفيف چيست؟ كد تخفيف عبارتي است كه مي توانيد با ثبت آن هنگام خريد درصد (يا مبلغي) تخفيف بگيريد.

help

همان طور که در تصویر بالا می بینید کوپن های تخفیف در صفحه اصلی سایت در باکس هایی همانند تصویر بالا به صورت جدا نمایش داده خواهد که در باکس های اطلاعات اولیه شامل لوگو فروشگاه، عنوان تخفیف، لینک کوپن های بیشترو تعداد استفاده از کوپن، تاریخ شروع و پایان تخفیف و دریافت کد و مقدار تخفیف نمایش داده خواهد و شما در یک نگاه می توانید تشخیص بدید این کوپن می تواند برای شما کاربردی داشته باشد یا خیر.

یک مورد بسیار جالبی که ما در این باکس در نظر گرفتیم وضعیت کوپن می باشد که آیا این کوپن در حال حاضر معتبر است یا خیر یا اینکه هنوز این تخفیف برای این فروشگاه شروع نشده که این وضعیت به سه حالت زیر نمایش داده خواهد شد.

  • کوپن معتبر: 3

 

  • کوپنی که هنوز شروع نشده: 2

 

  • کوپن نا معتبر: 4

 

و در مرحله بعدی برای استفاده از کد تخفیف بر روی دریافت کد کلیک کرده و در پنجره که همانند تصویر زیر می باشد کد و سایر اطلاعات مشاهده خواهد شد.

help2

عملکردهای سایت:

  • کوپن های ویژه: این دسته از کوپن ها مواردی هستند که دارای تخفیف بالای ۶۰% یا اینکه توسط مدیر سایت انتخاب خواهد شد.
  • فروشگاه ها براساس تعداد کوپن های ارسالی دسته بندی خواهند شد و فروشگاهایی که تعداد کوپن های ارسالی بیشتری دارند در رده های بالاتر نمایش داده خواهند شد شما در اینجا می توانید ۱۰۰ فروشگاه برتر را مشاهده کنید.
ads
اخبار و اطلاعیه و آموزش ها - آرشیو